Naszą specjalizacją są dostawy w systemie JUST-IN-TIME

O naszej firmie

Jesteśmy firmą dającą Ci rozwiązania w zakresie transportu całopojazdowego, drobnicowego wspartego nowoczesnym taborem, technologiami GPRS oraz kadrą doświadczonych specjalistów w zakresie transportu, którzy są do Twoje dyspozycji przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dostarczamy najlepsze rozwiązania transportowe dzięki indywidualnemu podejściu, elastyczności działania oraz szybkiej reakcji na niestandardowe potrzeby Twojej firmy.


Oferujemy dostawy na terenie Europy w systemie:

EXPRESS - gdy najważniejszy jest czas i jakość dostawy.Ładunki o wadze do 1500 kg, do 10 miejsc paletowych (1200x800) oraz kubaturze do 27m3.
Możliwość podstawienia pojazdu już w ciągu 2h od złożenia zamówienia. Transport odbywa się w systemie door-to-door.

ECOTIME - najniższy koszt przy zachowaniu wysokiego standardu.           

Posiadamy własny tabor pojazdów oraz współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi przewoźnikami o różnorodnym zasięgu. Dzięki temu możemy zaoferować rozwiązania, które zmniejsza koszty łańcucha dostaw w Twojej firmie, zoptymalizują wszystkie procesy transportowe oraz pomogą utrzymać Ci kontrolę na kosztami i terminowością dostaw.

Nasza misja

Nasze usługi ukierunkowane są na klienta biznesowego co wyznacza nam bardzo wysokie standardy jakości. Potrzeby Twojej firmy są dla nas najważniejsze dlatego nie posiadamy zunifikowanych cenników, co daje nam możliwości dopasowania się do Twoich potrzeb. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta oraz dostosowanie naszych usług do profilu firmy. Nasi specjaliści, każdą ofertę przygotowują w oparciu o analizę potrzeb, oferując najkorzystniejsze rozwiązania zarówno pod względem ekonomicznym jak i jakościowym.

Zapewniamy

  • Wysoką jakość usług transportowych dla wszystkich naszych klientów
  • Dbanie o środowisko, zgodnie z najnowszymi standardami
  • Bezpieczeństwo jako priorytet w zapewnieniu bezpiecznych procedur roboczych
  • Inwestowanie w technologie, aby zapewnić szybkie, dokładne i efektywne usługi